Datalogic Joya X1 Özellikleri

Hafif, sağlam, kullanımı kolay ve ergonomik şekilli

2,8 inç diyagonal QVGA ekranı

1D Görüntüleme Teknolojisi

Wi-Fi ve USB bağlantısı

Datalogic’in iyi okunan geribildirim için patentli ‘Yeşil Nokta’ teknolojisi

İki modelde mevcut: Basic ve Plus

Datalogic Joya X1 El Terminali

Joya X1 Kendi kendine alışveriş için ergonomik form faktöründe ileri teknoloji ve gelişmiş performans sunar.

Joya X1 cihazı, kendi kendine alışveriş çözümleri için kullanılan Datalogic cihazdır; Kullanımı kolay ergonomik bir form faktörü ile ileri teknoloji ve gelişmiş performans sunar. Müşteriler Joya X1 cihazını sadece bir ürün barkodunda işaretleyerek, kodu taramak için bir düğmeyi tıklatarak kullanır. Ürünün fiyatı ekranda.

Alışveriş yaparken, müşteriler daha önce taranan tüm ürünlerin listesini kontrol edebilir ve satın alımlarının, ek mağaza tekliflerinin, promosyonların ve indirimlerin güncel bir toplamına erişebilir.

Joya X1 cihazı, müşterilerin taradıkları ve alışveriş yaptıkları sırada kendi ürünlerini taşıyabilmelerini sağlıyor. Alışverişleri tamamlandığında, ödeme noktasına giderler ve alışveriş sepetinden veya çantadan herhangi bir mal almak zorunda kalmadan kendi kendine ödeme kiosklarını kullanarak ödeme yaparlar. Bu bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

Joya X1 cihazı aynı zamanda Queue Busting etkinlikleri için de kullanılabilir, böylece bir stajyer müşterinin sepetine girdiklerinde müşterinin sepete girmesine izin verirken, müşteriler siciline ulaştığında, zaten toplamları olan eşyalarını öderler bekleme süreleri.