Zebra TC57 El Terminali

Zebra TC57 el terminali ile en üst düzey kullanıcı deneyimine sahip olun: Android cihazın kolaylığı, personeli güçlendirmek ve işlem sürelerini en aza indirmek için ihtiyaç duyduğu tüm kurumsal özellikler. En gelişmiş platformda en son teknoloji gelişmelerine sahip olun, bugünün mobil çözümlerinin faydalarını en üst düzeye çıkarırken, gelecekte iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz gelecek güvencesine sahip olun. Katma değerli bir dizi uygulamaya ve benzersiz işlevsellik sunan dört yeni ücretsiz Mobility DNA’ya sahip olun; mümkün olan en iyi WiFi performansı, cihaz güncelleme sürecinin merkezi bir şekilde kontrolü, Google Mobil Hizmetler (GMS) erişimi üzerinden kontrol ve daha fazlası dahil. Ve Opsiyonel İzlenebilirlik Hizmetleri cihaz değerini en üst düzeye çıkarmak için en üst düzey cihaz yönetim imkanları sunuyor.

Tek bir etiketteki çok sayıda barkodu veya bir formdaki işaret kutusu, metin alanı, imza gibi verileri ve daha fazlası okutmanız mı gerekiyor? Artık bunların hepsini Zebra’nın önceden kurulmuş maliyetsiz bir Mobility DNA uygulaması olan SimulScan özelliği sayesinde tek bir tuşa dokunarak yapabilirsiniz.

Personelinizin Güven Duyabileceği, Tüm Vardiyayı Kapsayan Pil Ömrü

PowerPrecision+ yüksek kapasiteli pil, 14 saate varn bir pil  gücü2 sunar –- en uzun vardiyalar için yeterli güce sahiptir. Warm Swap modu sayesinde, cihazı veya uygulamaları kapatmaya gerek kalmadan, piller hızlı ve kolay şekilde değiştirilebilir. Hızlı şarj olma özelliği sayesinde, piller daha kısa sürede tam şarj olur ve kullanıma hazır hale gelir.

Tek Dokunuşla Özelliklere Erişim için Aktif Edge™ Touch Zone

Kullanıcılarınız barkod okuyucu, kamera ve iş uygulamalarından bas konuş ve SMS’le mesajlaşma gibi özelliklere kadar, en sık kullandıkları cihaz özelliklerini ve uygulamaları tek dokunuşla görüntülemek için, tek dokunuş kolaylığıyla ekranın her iki yanında benzersiz özel tuşlar oluşturabilirler.