Honeywell CT45 CT45 XP El Terminali

Honeywell CT45 ve CT45 XP el terminali, ortak bir donanım ve yazılım Mobility Edge™ platformuna dayalı entegre, tekrarlanabilir ve ölçeklenebilir bir yaklaşım sunar – Android 13’te Android 11’den (R) desteklenmesi garanti edilen güçlü bir Qualcomm işlemciyi birleştirerek kurumsal istikrar ve güvenlik sağlar, Android 14 ve 15, fizibiliteye tabidir.

Honeywell CT45 XP el terminali, son derece yoğun bir bağlantılı ortamda bile düşük gecikmeyle temel bilgilere erişimi kolaylaştırmak için en son Wi-Fi 6 teknolojisinden yararlanır. Teslimat çalışanları artık 4G-LTE ileri teknolojisini kullanarak 4 duvarın dışındaki ağa verimli bir şekilde erişebilir ve mobil ön saflardaki çalışanları, sipariş vermek, stoğu kontrol etmek, sipariş durumunu aramak veya öğeleri her yerde ve her zaman taramak için her zaman önemli bilgilere bağlı tutar. Operasyon kesintisi gelir kaybına neden olur.

CT45 ürün ailesi, mobil çalışanların yolda, yağmurda veya tozlu bir depoda çalışmasına olanak tanır. Cihaz bütünlüğünden ödün vermeden veya ergonomik avantajlardan ödün vermeden zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Üstün sağlamlık ile geliştirilmiş şık bir tasarım üzerine inşa edilen CT45 ürün ailesi, mobil çalışanların vardiya boyunca rahatça taşıyabilecekleri ve kazara düşmelere ve düşmelere dayanabilecek kompakt bir cihaz sunar.

FlexRange™ ve 7. Nesil tarama seçenekleri, 8 megapiksel ön kamera ve eksiksiz bir önyüklemeli aksesuar paketi ile sunulan Honeywell Operasyonel Zeka çözümü ile tamamen entegre olan CT45 ürün ailesi, kurumsal sınıf bir cihazın kullanılabilirliğini bir döngü sayımı, isteğe bağlı teslimat, varlık yönetimi vb. taleplerini karşılamak için birleşik çözüm. 1920*1080p tam yüksek çözünürlüklü ekranla birleştiğinde, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırır.