Honeywell Solaris 7980 Barkod Okuyucu

Honeywell Solaris 7980 Barkod Okuyucu

Kompakt, modern tasarımı ve güçlü görüntüleme yetenekleri ile Solaris 7980g, kolaylık, ilaç, uzmanlık, likör ve market gibi yüksek hacimli perakende ödeme ortamlarında kullanılan mevcut kasalara kolayca sığar. Ve 7980g cihazını çok yönlü bir 1D tarayıcı olarak satın alabilirsiniz. Daha sonra hazır olduğunuzda uygun bir 2D alan görüntüleyicisine uygun şekilde yükseltin.

Yüksek hacimli bir perakende satış işletmesi yapıyorsanız ve çıkış işlemlerini yükselten, müşteri deneyimini geliştiren ve mobil pazarlama programlarınızı daha iyi yürütmenize olanak tanıyan bir barkod tarama çözümüne ihtiyacınız varsa, Solaris 7980g Alan Görüntüleme Dikey Yuvası Tarayıcısı görev.

Kompakt, modern tasarımı ve güçlü görüntüleme yetenekleriyle 7980g tarayıcı, kolaylık, ilaç, uzmanlık, likör ve marketler dahil olmak üzere perakende ödeme ortamlarında kullanılan mevcut kasalara kolayca sığar.

Solaris 7980g, Honeywell’in Adaptus ™ 6.0 alan görüntüleme teknolojisine sahiptir. 1D ve 2D barkodlarda olağanüstü tarama performansı elde edecek ve hatta akıllı telefon ekranlarını, dijital cüzdanları ve basılı kimlik kartlarını okuyabileceksiniz.

Çok yönlü tarama özelliği – genişletilmiş alan derinliği ve gelişmiş kod çözme yazılımı ile birlikte kasiyerlerinizi ilk geçişteki neredeyse tüm barkodları yönlendirme ve yönlendirme veya barkod baskı kalitesi için en az endişe ile donatır.

Gelecekte 2D kodları okuma ihtiyacını bekliyor musunuz, ancak bu yeteneğe bugün ihtiyacınız yok mu? 7980g tarayıcıyı çok yönlü 1D tarayıcı olarak satın alabilirsiniz. Daha sonra hazır olduğunuzda uygun bir 2D alan görüntüleyicisine uygun şekilde yükseltin. Veri yakalama ihtiyaçlarınız geliştiğinde yeni tarayıcılar satın almak artık gerekli değil. Solaris 7980g tarayıcı işinizle büyüyor.