unitech pa730

Unitech PA730 Özellikleri

• İşletim Sistemi: Android 6.0
• Ekran: 5 “Gorilla Glass®
• Tarayıcı: 2D Barkod Okuyucu
• Ağırlık: 280 gram
• Boyutlar: 157 mm x 76,2 mm x 17 mm
• Bluetooth 4.1 LE
• 16 MP Arka Kamera / 5 MP Ön Kamera

Unitech PA730 El Terminali

PA730 son derece dayanıklı bir Android el bilgisayarıdır. En hızlı büyüyen ve en popüler mobil platformda oluşturulmuş olan PA730 Android el terminali, güçlü ve çok yönlü bir veri toplama aracıdır. Hafif ve cebe sığabilen 4G LTE Verizon Sertifikalı cihaz, perakende, etkinlik biletleme, varlık takibi ve envanter yönetimi alanlarındaki çeşitli uygulamalar için çok yönlüdür.

Darbeye Dayanıklı, Sağlam Tasarım

PA730, tüketici sınıfı akıllı telefonların şık görünümünü korurken, herhangi bir kullanımla ilgili aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. PA730 Android el terminali, 180 cm ‘den beton zemine düşmeye dayanıklıdır. Bunun nedeni, PA730’u bir Corning® Gorilla Glass® ekranıyla donatılmıştır.PA730 ayrıca toza , suya ve neme karşı dayanıklıdır. Yoğun titreşimlere dayanıklıdır ve aşırı sıcaklıklarda güvenilir bir şekilde çalışır. PA730 gibi sağlam bir Android el cihazına yatırım yapmak, uzun vadede daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti anlamına geliyor.

Android

Android tanınabilir bir marka ve kolay mobil işletim sistemidir. Android 6.0 sürümüyle sağlam Android el bilgisayarlarında bulunan en son sürümünü kullanabilirsiniz. Play Store’da tüketici sınıfındaki uygulamaları indirebilir veya ödemeleri işleme koymak için karekod kullanabilir, ancak aynı zamanda profesyonel kullanım için daha sağlam uygulama geliştirmelerinden yararlanabilirsiniz.

Bir bilişim teknolojileri bakış açısından,  farklı programlama dilleriyle yazılım geliştirerek işinizi geleceğe hazır hale getirebilirsiniz. Tanıdık Android arayüzü sayesinde sağlam ve daha güçlü PA730’a geçmek sorunsuz bir işlem olacaktır.

Büyük Canlı Ekran

PA730 Android el bilgisayarı, pazardaki en geniş ekran boyutunun yanı sıra en yüksek çözünürlükle de canlı bir ekran sunar. 5 inç ekranıyla PA730, daha fazla veri ve daha fazla işinizi yönetebilmeniz için bilgi yoğunluklu uygulamaları destekliyor. Tam aydınlatmalı ve güneş ışığıyla okunabilen ekran, dış mekan uygulamalarını kolaylaştırırken, daha ince ve daha güçlü Gorilla Glass® II ekran kolay bir kullanıcı deneyimi için daha fazla dokunma duyarlılığı sağlar.

Çok yönlü Veri Toplama

PA730 Android el bilgisayarı hem agresif hem de doğru olan entegre bir 2D barkod tarayıcıya sahiptir. Barkod bilgisi toplamaya ve verileri yakalamanın birçok yolu ile; PA730 her profesyonel için nihai ortaktır.