Datalogic Falcon X4 Özellikleri

Microsoft Windows Embedded Compact 7 (WEC7) veya Android® v4.4 seçeneği

–  Datalogic’in yeni 2B Megapiksel beyaz ışıklı görüntüleyici ve devrim niteliğinde yeşil hat 1D doğrusal tarama motoru ile donatılmış

– 802.11 a / b / g / n ve MIMO anten teknolojisi ile üstün Wi-Fi bağlantısı

Datalogic Falcon X4 El Terminali

DEPODAN MAĞAZAYA HER YERDE İŞ BİTİRİCİDİR

Falcon X4 mobil bilgisayarı, yeni nesil Datalogic’ in amiral gemisi ürününü temsil eder ve Perakende, Lojistik ve klavyesi ile son derece sağlam ve güvenilir bir mobil bilgisayar gerektiren diğer birçok uygulama için idealdir.

Tanınmış ergonomiyi ve Falcon ürün serisinin zarif tasarımını kullanan Falcon X4 mobil bilgisayarı, yeni nesil Datalogic’in amiral gemisi ürününü temsil ediyor. Falcon X4 mobil bilgisayar, hem mağaza katında hem de arka ofiste / depoda hem Perakende hem de Lojistik uygulamaları için idealdir.

Veri yakalama için Datalogic çekirdek teknolojileri, her türlü 1B ve 2D kodları okumakta en iyi tarama performansını sağlar. Yeni Auto Range 2D görüntüleyici, uzak mesafelerden çok uzak mesafelere tarar. Gelişmiş bağlantı ve kapsama alanı için CCX v4 uyumluluğu ve MIMO anten teknolojisi ile veya USB Hi-Speed, RS-232, Modem ve Ethernet gibi kablolu standartlar aracılığıyla üstün bir TI 802.11 a / b / g / n telsiz üzerinden iletişim kurun. Bluetooth® v4, yeni düşük enerji modunu (BLE) ve Android modellerde geniş bant ses ile gelişmiş ses tanıma desteği sağlar.

Falcon X4 mobil bilgisayar önceki Falcon X3 + aksesuarlarıyla ve mevcut tüm CE uygulamalarıyla tamamen uyumludur. Falcon X4 mobil bilgisayar, son kullanıcılarımızın ve ortaklarımızın geçmiş yatırımları için tam koruma sağlar, ancak aynı zamanda Android ™ sürümüyle (Windows® WEC7 modellerinden yükseltilebilir) yeniliklere ve yeni endüstri trendlerine yeni bir yol sağlar.

Yeni Auto Range tarama özelliği, Falcon X4’ün Datalogic tarama teknolojisinde üstün performans ve kullanıcı deneyimi sunarken 15.0 m / 49.2 ft’e kadar tarama yapmasına olanak tanır.