Honeywell Scanpal EDA61K El Terminali

Honeywell ScanPal™ EDA61K, işletmelerin kapalı veya açık depolarda, dağıtım merkezlerinde ve perakende arka odalarda iş akışlarını otomatikleştirmesine ve hatasız hale getirmesine yardımcı olan sağlam, anahtarlı bir mobil bilgisayardır. İki ila üç vardiya dayanan pili ve kullanıcı yorgunluğunu en aza indiren hafif, ergonomik olarak dengeli tasarımıyla EDA61K, yoğun sezonda bile malzemenin gün boyu sorunsuz şekilde akmasını sağlar.

  • Hızlı Qualcomm 1.8 GHz sekiz çekirdekli yonga seti, geniş bellek ve güvenilir Wi-Fi ile duyarlı performans ve iş açısından kritik bilgilere hızlı erişim.
  • Honeywell’in ince N6703 ve uzun menzilli EX20 tarama görüntüleyicileri ve 13 megapiksel, otomatik odaklı kamera ile birkaç santimetreden 15 metreye (49,2 fit) kadar hızlı, doğru veri yakalama.
  • Honeywell’in tek bir şarjla 25 saat dayanan 7.000 mAh, çalışırken değiştirilebilir, lityum iyon akıllı pil paketi ile ikiden fazla tam vardiya boyunca kesintisiz çalışma.
  • Çoğu ülkede hızlı, çift bantlı, 802.11 a/b/ g/n/ac Wi-Fi, Bluetooth® 4.2 ve hücresel destek ile bağlantıda kalın.

Hem 34 tuşlu sayısal hem de 47 tuşlu alfasayısal tuş takımı seçenekleri ve birkaç santimetreden 15 metreye kadar okuma yapan tarama motorları seçenekleriyle mevcut olan EDA61K, çoğu uygulamaya uygun konfigürasyonlarda mevcuttur. EDA61K, birçok ülkede 4G LTE hücresel desteğiyle birlikte gelir ve bazı durumlarda Wi-Fi altyapısını ortadan kaldırmayı mümkün kılar. EDA61K, Android™ Enterprise Recommended (AER) gereksinimlerine uygundur ve Android 10’a yükseltilebilen güçlü bir Qualcomm işlemci içerir. Betona tekrar tekrar 1,5 metreden (4,9 ft) düşmeye dayanıklı sağlam bir paketle birleştiğinde, EDA61K‘nın yıllarca güvenilir, güvenli, uyumlu performans sunacağından ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkaracağından emin.