Honeywell CK65 El Terminali

Honeywell CK65 el terminali

Honeywell CK65 el terminali , dağıtım merkezleri ve üretimdeki çalışmaları hızlandırarak ve hatalara karşı koruma sağlayarak tedarik zinciri verimliliğini artırır. Mevcut en uzun desteklenen kullanım ömrü, 28 saate kadar pil ömrü ve sınıfının en iyisi sağlamlık ile CK65, üretken çalışma süresini en üst düzeye çıkarırken, eski Windows® işletim sistemlerinden Android ™ platformuna geçiş yapan kullanıcılar için kolay bir yol sağlar.

Sektör Lideri Yatırım Koruması

Android O’dan Android R’ye kadar olan desteğin yanı sıra Google’ın son yamasından sonra ek güvenlik güncellemeleriyle sektördeki en uzun yaşam döngüsü.

Mobility Edge ile Düşük BT Maliyetleri

Sertifika, dağıtım ve destek maliyetlerini düşüren ve Mobility Edge ailesindeki tüm cihazlarda uygulama taşınabilirliği sağlayan entegre bir donanım ve yazılım platformu olan Mobility Edge ™ üzerine kurulmuştur.

Depo ve Diğer Zorlu Ortamlar İçin Özel Amaçlı

Depolar, imalat, -30 ° C’ye (-22 ° F) kadar soğuk hava depoları, teşvik edici olmayan (NI) ve tehlikeli (ATEX) ortamlar için tasarlanmış olan CK65, 3 m’den (10 ft) daha fazla dayanacak şekilde son derece dayanıklıdır beton ve toz ve yağmura düşer (IP65 ve IP68 sınıfı).