Zebra TC52x El Terminali

Zebra TC52x WLAN tercih ettiğinizde, en çok satan TC52 dayanıklı el terminaline ve daha fazlasına sahip olursunuz. Kullanım kolaylığını ve üretkenliği daha da artırarak çok farklı bir kullanıcı deneyimi sunan gelişmiş Zebra özellikleri. En yeni mobil teknolojileri daha fazla destekleyerek daha çok değer sunan ödeme çözümlerinin ve üstün gelecek güvencesi gibi yeni uygulamaların önünü açıyor. Cihaz yönetimi, cihaz entegrasyonu, uygulama geliştirme ve kullanıcı ara yüzünü kolaylaştıran Mobility DNA araçları. 8 yıla kadar güvenlik güncellemeleri dahil, cihazınızı kesintisiz koruyan tüm özellikler sınıfında Android 10’un gücünü sunan ilk cihazda.

Full HD yüksek çözünürlüklü gelişmiş dokunmatik ekran teknolojisi

Full HD özellik 5 inçlik ekranın tamamını kullanır ve daha fazla bilgi görüntülemek için daha fazla alan sunar. Bu kapasitif dokunmatik panel, çalışanlara eldivenli parmak veya özel kalemle ıslak halde bile çalışan kolay, tanıdık ve esnek bir çoklu dokunmatik çalışma olanağı sağlar. Sınıfının en iyisi açık havada okunabilirlik özelliğine sahip olan ekran, parlak güneş ışığında bile kolayca okunabilir.

Gelişmiş tarama motoru ile verileri en hızlı ve kolay şekilde yakalayın

Yeni SE4720 barkod okuyucu sayesinde 1 ve 2 boyutlu barkodları ve etiketleri sorunsuzca yakalayın Işık hızında barkod yakalama ve maksimum hareket toleransı elde edersiniz; çalışanlar tarama düğmesine bastıkları anda hızlıca barkod yakalar ve kalitesiz, hasarlı ve kirli barkodları bile yakalarlar. Daha büyük ‘etkili nokta’ sayesinde barkod okuma göster ve okut kolaylığında gerçekleşir ve büyük barkodlar yakın mesafeden okutulabilir. 24 inç/60 cm’yi aşan çalışma menzili, daha fazla uygulamayı destekler.