Zebra MC9300 El Terminali

Her gün dünyanın çeşitli yerlerinde üç milyondan fazla işçi depolarda ve üretim tesislerinde süreçleri düzenlemek için MC9000 Serisi mobil bilgisayar kullanıyor. Fakat artık her gün daha fazla siparişi her zamankinden daha hızlı göndermeniz gerekiyor. Tüm bunları yapabilen, dünyanın en çok satılan ve en güvenilir kurumsal mobil bilgisayarının yeni nesli Zebra MC9300‘ü sunuyor. Personeliniz, zaten iyi bildikleri Android işletim sisteminin sunduğu en üst düzey kolaylığa, daha büyük ve gelişmiş bir dokunmatik ekrana ve daha fazlasına sahip olacak. Tüm uygulamalarınızı en gelişmiş işlem gücü ve bellek ile kullanın. Yeni veri yakalama özellikleri arasında opsiyonel ön ve arka kamera, olağanüstü okuma menzilleri ve üstün doğrudan parça markaları (DPM) yakalama mevcuttur. Yeni pil tek bir şarj ile MC9200’yi iki kat uzun süre çalıştırır. Şimdiye kadar üretilen en sağlam MC9000 Serisidir, dondurucu dahil tüm ortamlarda neredeyse sınıfındaki tüm cihazlardan daha dayanıklıdır. Yeni Mobility DNA çözümleri cihaz, işletim sistemi güvenliği ve pil yönetimini kolaylaştırıyor ve her zamankinden daha iyi ve güçlü kablosuz bağlantılar sunuyor. Kutudan çıktığı anda itibaren mevcut TE uygulamalarınızı da çalıştırabildiği için, Android’e geçiş her zamankinden daha kolay.

pil istatistikleri sunar. Ücretsiz bilgisayar tabanlı bir Mobility DNA aracı olan PowerPrecision Konsolu ile eskiyen pilleri işgücü verimliliğini ve operasyonlarınızı etkilemeden önce tespit etmek ve atmak kolaydır.

Güvenilir ve Üstün WiFi Bağlantıları

2×2 Çoklu Kullanıcı Çoklu Girdi Çoklu Çıktı (MU-MIMO) teknolojisi ve WorryFree WiFi ile, ücretsiz bir Mobility DNA aracı gelişmiş WiFi menziline ve hızına, neredeyse anlık uygulama yanıt sürelerine, benzersiz dolaşım, üstün ses kalitesi ve ağ diyagnostiğine sahip olursunuz be WiFi ağınızı üstün performansta tutmanıza yardımcı olur.

Android İçin Ömür Boyu Güvenlik Koruması

AndroidTM için LifeGuardTM sayesinde, Zebra Android cihazlarınızı kullanıldıkları her gün güvende tutmak için gerekli güncellemelere, işletim sistemi güncelleme sürecinin uçtan uca kolay kontrolüne ve Android’in sonraki iki sürümü (P ve Q) için desteğe sahip olursunuz.