Zebra ZT620 Barkod Yazıcı

Sektör lideri Xi serisi öncüllerinin mirasını geliştiren Zebra ZT620 endüstriyel barkod yazıcı, güçlü dayanıklılık ve olağanüstü bir performansı kullanıcı dostu, geleceğe hazır bir platformda birleştirir. Bu yeni nesil güçlü cihazlar hızla gelişen iş teknolojileri dünyasında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Böylece, sizi düşündüren ister giderek artan üretim hattı talepleri, artan operasyonel karmaşıklıklar isterse de farklı sistemleri entegre etmek veya yatırım maliyetlerini kontrol altına almak olsun, ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcılar bugün ve önümüzdeki yıllarda tüm gereksinimlerinizi karşılar.

Asla vazgeçmeyen yazıcılarla verimliliğinizi arttırın. ZT600 Serisi, aşırı sıcaklıklar, toz, kir ve diğer zorlu endüstriyel koşullarda yıllar boyu istismara dayanabilecek dayanıklı çelik konstrüksiyon bileşenlerine sahiptir. Titizlikle tasarlanmış baskı mekanizmaları, yüksek hacimli üretim ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7×24 güvenilirlik sağlar.  Ayrıca, ZT610™ 600 dpi mikro tutarlı baskı ile sınıfının en iyisi baskı kaydı sunar.

YÜKSEK PERFORMANSLI ETİKET BASKISI

Yüksek performanslı endüstriyel etiket baskıda bir sonraki gelişme kapınızda. İster yüksek hacimli taleplere ayak uydurmaya çalışıyor, isterse de iş teknolojisi portföyünüzü geliştirmenin yollarını arıyor olun ZT620 6 inç (168 mm) genişlikte ve saniyede 12 inç (305 mm) baskıyla size destek olur.

ENDÜSTRİYEL KULLANIM

  • Taşımacılık
  • Perakende
  • İmalat