Zebra ZT610 Barkod Yazıcı

Sektör lideri Xi serisi öncüllerinin mirasını geliştiren Zebra ZT610 endüstriyel barkod yazıcı, güçlü dayanıklılık ve olağanüstü bir performansı kullanıcı dostu, geleceğe hazır bir platformda birleştirir. Bu yeni nesil güçlü cihazlar hızla gelişen iş teknolojileri dünyasında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Böylece, sizi düşündüren ister giderek artan üretim hattı talepleri, artan operasyonel karmaşıklıklar isterse de farklı sistemleri entegre etmek veya yatırım maliyetlerini kontrol altına almak olsun, ZT600 Serisi Endüstriyel Yazıcılar bugün ve önümüzdeki yıllarda tüm gereksinimlerinizi karşılar.

Zebra’nın endüstriyel yazıcıları dayanıklılık, yüksek baskı hızı, uzun ömür ve eşsiz güvenilirlikleriyle tanınır. ZT610 bu mirası, tüm Zebra sabit yazıcı serilerinin en gelişmiş, en kapsamlı özellikler grubuyla geliştirir. Başlamak için, yazıcı ayarlarında kolayca gezinin ve parlak, 4,3 inçlik tam renkli dokunmatik ekranla durumu bir bakışta görün.

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

Kritik öneme sahip operasyonların çalışmasını sorunsuz bir şekilde sürdürmeniz için gereken olağanüstü performansı elde edin; ayrıca ZT610’da 4 inç (104 mm) genişlik, 600 dpi baskı ile size her an tam izlenebilirlik ve kontrol olanağı sunan akıllı, kullanıcı dostu özellikler bulunur.

ENDÜSTRİYEL KULLANIM

  • Taşımacılık
  • Perakende
  • İmalat